Feride

Filme Ait Bilgiler

Feride
Terzi olan Feride, kahraman kostümleri diken bir atölyede çalışır. Emek hırsızı olan parnonua baş kaldırıp iddialaşan Feride, hızını alamayıp moda devlerine kafa tutan bir yolculuğa koyulur. Yönetmen koltuğunda Ali Yorgancıoğlu ve Zeynep Çamcı’nın birlikte oturduğu filmin senaryosunu aynı zamanda filmin başrolünü de üstelen Zeynep Çamcı kaleme alıyor.
  • NOT: Bu filmin formatına (örn: 2D - 3D) aşağıdaki "bilet al" menüsünden gideceğiniz salonu seçtikten sonra "Film Detayları" kısmından ulaşabilirsiniz.

Fragman 20 saniye sonra başlayacak.

Yaş Sınırı:

Yorumlar

  1. Avatar Mehmet dedi ki:

    Çok kötü bir sinema filmi izlemek isteyenler için tavsiye asla etmiyorum hayatımın hatası olabilir sinema filmi açısından paranız boşa gider kulesitenin son katındaki merdivenlere kadar attığım her adımdan nasıl diyim pişmanım aptalca çocukça diyeceğim ama çocukça bile değil o kadar bile olamaz o kadar insan oynuyor çok ünlüler ama saçmalıyorlat deli saçması kısaca sıfır

  2. Avatar Dkfbdköd dedi ki:

    İğrenç, seviyesiz, kalitesiz, senaryosunda zerre kadar zeka eseri olmayan, gülünecek tek bir sahnesi bile olmayan ve daha çook olumsuz yorum yapılacak; hayatımda izlediğime bin pişman olduğum, ilk 15 dakikasında çıktığım bir film. Çocuklar film yapsa milyon kat daha kaliteli ve akıllıca olur. Film demeye bile aday mı? Asla! Onu bile haketmiyor. Hayatımın hatasını yaptım resmen. Bildiğiniz en kötü filmi izleyin ama bunu izlemeyin paranıza yazık.
Dijital Marka Ajansı: Gizli Medya