Hadi Be Oğlum

Filme Ait Bilgiler

Hadi Be Oğlum
Bir balıkçı olan Ali, hayatını küçük oğlu Efe'ye adamıştır. Ali’nin bu hayatta tek tutunduğu dal oğlu Efe olsa da, Efe diğer çocuklardan farklıdır. İletişim sorunu olan Efe, gülüp oynayan, duyduklarına tepki verebilen bir çocuk değildir. Oğluyla bağ kurmaya çalıştıkça daha da yalnız hisseden Ali'nin en büyük isteği ise, oğlunun onu anladığını bilmektir. Babasının, annesinin ve sevdiği kadının anılarının yükünü de içinde taşıyan acılı babanın oğluna duyduğu sevgi, ikisinin de hayatını şekillendirecektir... Bir baba ile oğul hikayesinin anlatıldığı filmin yönetmenliğini Bora Egemen üstleniyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un balıkçı Ali’yi canlandırdığı filmde Alihan Türkdemir Efe karakterine hayat veriyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Büşra Develi ve Yücel Erten yer alıyor.

Fragman 20 saniye sonra başlayacak.

 

Yaş Sınırı:

Yorumlar

  1. Baran sabuncu dedi ki:

    İzlenmesi gereken harika bir film. Çok beğendik

  2. Mahir dedi ki:

    Yılın ender filmlerinden biri de bu. Bilhassa Adana dan rekor izleyici bekliyorum. Digeri de Çağan Irmak ‘ın çocuklar sana emanet olacak gibi.

  3. infocongo dedi ki:

    Roller temelde benimsendigi surece bisey olmaz insaallah Fatih bey. Guzel olan ev ici ve ev disi isbolumunu yapip ona riayet edebilmek olsa da hayat bu, hersey olabilir ve kari koca birbirine her anlamda destek olup arada birbirinin sahasina da el atabilirler mahzuru olmaz bu kadarinin. Ya da otomatik odeme talimati verirsiniz hic ugrasmazsiniz Zaman ve hayatin dogal seyri, isleri ve paylasimi yoluna koyabilmek icin en guzel recete sanirim, gerisi Seysey hnm da dedigi gibi fasa fiso, hepsi halledilir gider insaallah. Selamlar.
Dijital Marka Ajansı: Gizli Medya