KİRPİ SONİC2

Lanet: Ervah Cinleri

Filme Ait Bilgiler

Lanet: Ervah Cinleri
Sinema öğrencisi dört öğrenci gerçek olay ve söylentiler üzerine tamamen terk edilmiş bir köye gezi yaparlar. Köydeki tüm yaşananlar gençler tarafından tek bir kamera tarafından kaydedilir. İhbar üzerine olay yerine giden polise teslim edilen bu kamera tüm gerçekleri göz önüne serecektir... Teoman Gündüz'ün yönetip senaryosunu Asiye Cenk Gündüz ile yazdığı korku-gerilim yapımın oyuncu kadrosunda ise Zahid Çetinkaya, Sevcan Sini, Ufuk Özkaya, Ceren Yasemen Güneysu ve Ceyhun Tutal yer alıyor.

Fragman 59 saniye sonra başlayacak.

 

Yaş Sınırı:

Yorumlar

 1. Atakan dedi ki:

  Gün geçmiyor ki güzel ülkemden korku filmi adına cin temasından başka bir film çıkmıyor.
  Filmi izlemedim ön yargıyla da yaklaşmıyorum ama
  bu filmin benden alacağı 10 üzerinden 2
  Kısaca vaktinizi paranızı boşa harcamayın. Aynı senaryolar yıllardır çevirilip çevirilip önümüze konuyor amele sümüğü gibi

 2. Muhammed dedi ki:

  HAYATIMDA İZLEDİĞİM EN KÖTÜ KORKU FİLMİ. BÖYLE BİR FİLMİN AVŞAR SİNEMALARINDA NASIL GÖSTERİLDİĞİNE HALA İNANAMIYORUM. HİÇ ÖNCEDEN İZLENİP ELEŞTRİLMİYOR MU GÖSTERİME GİRECEK FİLMLER BİR SEVİYESİ YOK MU. VERDİĞİM PARA VE KAYBETTİĞİM ZAMANA ACIYORUM İNSANLAR FİLM ÇEKEBİLİR İYİ YA DA KÖTÜ OLABİLİR AMA SİNEMALARDA GÖSTERİME GİRECEK OLAN FİLMLERİN BİR KALİTE SEVİYESİ OLMASI ÇÜNKÜ ÜLKEMİZDE İNSANLAR HER ZAMAN SİNEMAYA GİTMİYOR VE GİTTİĞİNDE DE BÖYLE KÖTÜ FİLMLERLE KARŞILAŞMASINLAR.

Yorum Yaz
Dijital Marka Ajansı: Gizli Medya