Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı

Filme Ait Bilgiler

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı, Balkanlarda yaşanan zulmü durdurabilmek için Fatih Sultan Mehmet’in akıncılarının Sırbistan kralı Lazar’a karşı verdiği mücadeleyi konu ediyor. Yönetmen koltuğunda Kamil Aydın'ın oturduğu, senaryosunu ise Mehmet Bozdağ ile Atilla Engi̇n'in birlikte kaleme aldığı "Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı" filminin oyuncu kadrosunda Emre Kıvılcım, Levent Özdilek, Ece Çeşmi̇oğlu, Ebru Özkan, Serdar Gökhan, Seray Kaya gibi isimler yer alıyor.
 • NOT: Bu filmin formatına (örn: 2D - 3D) aşağıdaki "bilet al" menüsünden gideceğiniz salonu seçtikten sonra "Film Detayları" kısmından ulaşabilirsiniz.

Fragman 20 saniye sonra başlayacak.

 

Yaş Sınırı:

Yorumlar

 1. Şerifali dedi ki:

  Film çok efsane olmuş,yapanların ellerine sağlık.Avşar sinemalarında filmin afişi arka tarafa konulmuş ve reklam olarak başka filmleri koyarken Türkler geliyor filminin afişi arka tarafa hiç kimsenin göremeyeceği yere konulmuş.Oysaki yeni filmler afişlerde ön planda tutuluyordu…

  1. Özgür dedi ki:

   Doğru söylüyor salon girişinde bile film görseli yoktu

  2. Şuheda dedi ki:

   Yer neresi?

 2. Özgür dedi ki:

  Kesinlikle izleyin ben çok değendiö

 3. Özgür dedi ki:

  Süper izlenmenizi öneririm

 4. Şenay Devi dedi ki:

  Tarihimizi Avrupa standartlarında sinemaya taşımış harika bir film. Herkese izlemesini tavsiye ederim. Gerek çekimler gerekse müzikleri ile etkileyici bir sinema şöleni emeği geçen herkesi canı gönülden tebrik ediyorum.

 5. önder dedi ki:

  Reklam olmayinca film istedigin kadar super olsun giden olmuyor ama reklam iyi olsun film ne kadar kötü olursa olsun gişe rekorları kiriyor

Yorum Yaz
Dijital Marka Ajansı: Gizli Medya