Zengo

Filme Ait Bilgiler

Zengo
Zengo, ünlü bir modacı olmanın hayalini kurarken, kendisini büyük bir rekabetin içinde bulan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Genç bir kadın olan Zerrin, yaşadığı mahallenin kentsel dönüşüme girmesi ile kendisini bir anda lüks bir hayatın içinde bulur. Sonradan görme olmasının yanı sıra eğlenceli bir kadın olan Zerrin, mahallesindeki kadınlara kendi yaptığı tasarımlarını giydirir. Ünlü bir modacı olmanın hayalini kuran Zerrin, çocukluğundan beri rekabet halinde olduğu Menkibe'nin tasarımlarını çalıp, defile düzenlediğini öğrendiğinde deliye döner. Bunun üzerine genç kadın, terzisi ve en yakın arkadaşı olan Fazilet'i de yanına alarak, hayatının değişmesine neden olacak zorlu bir maceraya atılır.
 • NOT: Bu filmin formatına (örn: 2D - 3D) aşağıdaki "bilet al" menüsünden gideceğiniz salonu seçtikten sonra "Film Detayları" kısmından ulaşabilirsiniz.

Fragman 20 saniye sonra başlayacak.

 

Yaş Sınırı:

Yorumlar

 1. Kullanıcı1 dedi ki:

  Çok kötü sakın gitmeyin hep aynı bağıran ses tonu

 2. Sennur dedi ki:

  İnanılmaz kötü komedyenlik namına hic bir özellik yok sakın gitmeyin paranız boşa gider bağırmaýı komiklik zanneden bir yapım rezalet

 3. Aslı Polat dedi ki:

  Tamamen zaman kaybi, ilk yariya kadar zor dayandim. Yasemin Sakallioglu’ nun kisa videolarinin film versiyonudur diye biraz gulmek umuduyla gittim fakat tamamen fiyasko

 4. Ömer dedi ki:

  Ne biçim bi komedi filmi anlamadım çok igrenç paraya yazık valla

 5. Hulya Özen dedi ki:

  Yasemin Sakallıoğluna yakışır harika bir komedi. İnce ve zeki espirilerden hoşlananlar için keyifle izlenecek bir film. Tam da beklediğim gibi. Elinize sağlık!
Dijital Marka Ajansı: Gizli Medya